DesignAanbiedingen.nl

Orange Slice

« terug
Orange Slice
Orange Slice
Orange Slice
Orange Slice
Orange Slice
Merk Artifort
Ontwerper Pierre Paulin
Materiaal Stof Interglobe Wool
Kleuren oranje rood rood zwart zwart
Levertijd 1-2 weken
Van € 1569,00
Bijlage Artifort Orange Slice.pdf

Omschrijving
Artifort, Orange Slice. In 1960 schreven Pierre Paulin en Artifort designgeschiedenis met de introductie van de Orange Slice (F 437). Sindsdien onafgebroken in de collectie van Artifort en altijd succesvol. Wereldwijd een icoon.

De Orange Slice, eerder bekend als de F437, kreeg zijn naam pas in een later stadium en dankt hij aan zijn gelijkenis met sinaasappelparten. Een oranje stoffering is dan ook favoriet. Orange Slice heeft een sterk en speels karakter en past sinds zijn geboorte al in ieder interieur.

Constructie: beukenhouten schelpen worden onder hoge druk in de kenmerkende vorm geperst en gevormschuimd. Daarna komt de stoffering. Tegelijkertijd komt een afdekplaat met dezelfde stof aan de bolle kant van de schelp. Resultaat: een uitermate strakke stoffering.

De fauteuil Orange Slice van Artifort, evenals alle stofstalen zijn te zien in de winkel van Van Waay en Soetekouw.

Prijzen zijn inclusief BTW.

Van Waay & Soetekouw


© 2010 Van Waay & Soetekouw. All rights reserved.Links