DesignAanbiedingen.nl

La Chaise

« terug
La Chaise
La Chaise
La Chaise
Merk Vitra
Ontwerper Charles en Ray Eames
Materiaal Kunststof
Kleuren wit wit
Levertijd Levertijd 6-8 weken
Prijs € 6726,00
Bijlage Vitra Charles Ray Eames La Chaise.pdf

Omschrijving
Charles en Ray Eames ontwierpen La Chaise (Vitra) in 1948 voor "The International Competition for Low Costs Furniture Design" van het MoMa in New York. La Chaise is geïnspireerd door de sculptuur "Floating Figure" van beeldhouwer Gaston Lachaise. Ironisch genoeg werd La Chaise al snel uit productie genomen omdat deze te duur was.

De elegante structuur is echt een icoon. La Chaise is een goed voorbeeld van een ontwerp welke prachtig staat als kunstobject in een galerij of als gebruiksvoorwerp bij u thuis. De kwaliteit van La Chaise is onovertroffen. Alle details zijn met zorg en uiterste verfijning geproduceerd door Vitra volgens het ontwerp van Charles en Ray Eames.

De producten en concepten van Vitra worden in Zwitserland ontwikkeld. Het zorgvuldige designproces combineert de technische kennis van het bedrijf met de creatieve geest van toonaangevende internationale ontwerpers zoals Charles & Ray Eames, Jasper Morisson en Verner Panton.

- Schaal: polyurethaan, wit gelakt.
- Onderstel: verchroomde staalbuis.
- Kruisvoet: massief hout, eiken naturel.

Prijzen zijn inclusief BTW.

Van Waay & Soetekouw


© 2010 Van Waay & Soetekouw. All rights reserved.Links